Що таке Синя киткова гра Ukrainian

Що таке Синя киткова гра 50 днів виклик (гру самогубства) Завантажити та встановити

Інформація про гри Blue Whale

Синій кита – це популярна гра, яку грають багато людей у багатьох різних країнах, таких як Індія, Китай, Чилі, Кенія, Уругвай, Венесуела, Бразилія, Росія тощо. Це гра, в якій загалом 50 рівнів, одна з яких повинен завершити, щоб виграти симу кицьку виклик гри.

Є адміністратор гри Blue Whale, яка надає вам кожне завдання в кінці кожного завершення завдання. Вона має в цілому 50 рівнів, і після кожного завершення завдання складність гри посилює.

Важливо, щоб усі дізналися, що у цієї гри Blue Whale є багато випадків суїциду, а її організатор був заарештований поліцією, оскільки це Гра, призначена для очищення чи вбивства людей, які не мають значення для Товариства.

Синя китна гра надає вам 100 балів після завершення Загальної гри. Людям доводиться робити багато небезпечних завдань, завдяки яким їхнє життя може перебувати в небезпечній зоні.

Ця гра Blue Whale забезпечує безліч завдань, таких як «Перегляд фільмів вночі», «Перехід на кладовищі вночі» та «Використання самосвідомості», «Прокинувшись вночі», «Прослуховування музики» та «Нарешті 50-го рівня» люди здійснюють самогубство. Люди повинні триматися подалі від цієї гри і бути в безпеці, оскільки ця гра руйнує життя людей, а потім робить людину самогубством.

Люди також кажуть, що вони повинні встановити додаток, наданий адміністратором на свої смартфони, і багато хто інше каже, що це через платформи соціальних медіа, як Facebook, Instagram, за допомогою якого Адміністратор може зв’язатися з вашою особистою інформацією .

Є багато людей, які померли в багатьох країнах, таких як Росія, Індія, Китай, Чилі, Бразилія, Болгарія, Уругвай, Аргентина, Венесуела тощо. В Росії близько 130 людей загинули внаслідок суїциду, граючи цю гру “Синій кит”.

Симптоми, що ваша дитина грає синім кита (гру самогубства)

Уряд вжив заходів щодо організатора цієї блакитної кишки, і його заарештували поліція. Уряд зараз намагається заборонити цю гру “Синій кит”, а також видалити весь APK гри “Синій кит” з усіх веб-сайтів, щоб ніхто не міг грати цю гру “Синій кит” у будь-якій країні.

Таким чином, уряд виніс жорсткі правила та правила для викорінення гри з будь-якого місця з усіх веб-сайтів. Важливо, щоб усі батьки захистили свою дитину, не дозволяючи своїй дитині грати в “Синій кит”.

Батьки повинні завжди перевіряти Дитину про діяльність, яку вони виконують, а також про власну поведінку. Люди повинні допитати з дітьми про все.

Вони повинні підтримувати зв’язок з їх дитиною, щоб обговорити з ними про різні теми та їх повсякденну діяльність, за допомогою яких Батьки зможуть дізнатись про діяльність Дитини. Отже, батьки повинні змусити Дитину відвернутися від гри Blue Whale, і, якщо буде потрібно, ви також можете зателефонувати до поліції або піти до психіатра.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *