מהו משחק לווייתן כחול? Hebrew

מהו משחק לווייתן כחול? 50 ימים אתגר (משחק התאבדות) הורדה והתקנה

מידע על משחק לווייתן כחול (Blue Whale Game)

לווייתן הכחול הוא משחק פופולרי אשר שיחק על ידי הרבה אנשים במדינות רבות כמו הודו, סין, צ ‘ילה, קניה, אורוגוואי, ונצואלה, ברזיל, רוסיה וכו’ זהו משחק שבו יש בסך הכל 50 רמות אשר אחד יש להשלים כדי לנצח את האתגר לווייתן הכחול המשחק.

יש מנהל של לויתן לווייתן משחק אשר מספק לך עם כל משימה בסוף כל משימה השלמת. יש לה סך של 50 רמות ולאחר כל השלמת המשימה, הקושי של המשחק משפר.

זה חיוני עבור כולם לדעת את זה לווייתן הכחול המשחק יש מקרים התאבדות רבים המארגן שלה נעצר על ידי המשטרה כפי שהוא עשה משחק לנקות או להרוג את אותם אנשים שאין להם ערך לחברה.

משחק לווייתן כחול מספק לך 100 נקודות לאחר השלמת המשחק כולו. אנשים צריכים לעשות הרבה משימות מסוכנות שבאמצעותן החיים שלהם יכול להיות באזור סכנה.

זה משחק לווייתן כחול מספק משימות רבות כגון צפייה סרטים בלילה, הולך בתי קברות בלילה ולקחת Selfies, מתעורר בלילה, האזנה למוסיקה ב האחרון של אנשים ברמה 50 הוא עשה להתאבד. אנשים צריכים להתרחק המשחק הזה צריך להיות בטוח כמו המשחק הזה הורס את חייהם של אנשים ולאחר מכן עושה את האדם להתאבד.

אנשים גם אומרים כי הם צריכים להתקין את הבקשה שניתנה על ידי מנהל על טלפונים חכמים שלהם, ואנשים רבים אחרים אומרים כי היא באמצעות פלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, Instagram שבאמצעותו מנהל יכול להיות מסוגל ליצור קשר עם המידע האישי שלך .

יש הרבה אנשים שמתו במדינות רבות כמו רוסיה, הודו, סין, צ’ילה, ברזיל, בולגריה, אורוגוואי, ארגנטינה, ונצואלה וכו ‘ברוסיה, כמעט 130 אנשים מתו בשל מקרי התאבדות על ידי משחק זה לווייתן הכחול המשחק.

הסימפטומים שילדך משחק לווייתן כחול (משחק התאבדות)

הממשלה נקטה פעולות על מארגן המשחק לווייתן הכחול והוא נעצר על ידי המשטרה. הממשלה מנסה עכשיו לאסור את המשחק לווייתן הכחול וגם להסיר את כל ה- APK של המשחק לויתן לוויתן מכל האתרים כדי להבטיח שאף אחד לא יכול להיות מסוגל לשחק את המשחק לווייתן כחול בכל מדינה.

אז כללים קפדניים והתקנות נעשו על ידי הממשלה כדי לחסל את המשחק מכל מקום מכל אתרי האינטרנט. זה חיוני עבור כל ההורים כדי להגן על הילד שלהם על ידי לא נותנים לילד שלהם לשחק את המשחק לויתן לווייתן.

ההורים צריכים תמיד לבדוק את הילד על הפעילויות שהם מבצעים וגם על ההתנהגות שלהם. אנשים צריכים לחקור עם הילדים שלהם על הכל.

הם צריכים להיות בקשר עם הילד שלהם על דיון איתם על נושאים שונים ופעילויות היומיום שלהם שבו ההורים יכולים להיות מסוגלים לדעת על הפעילות של הילד. אז ההורים צריכים להפוך את הילד להתרחק המשחק לויתן לווייתן ואם נדרש אז גם יכול להתקשר למשטרה או ללכת הפסיכיאטר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *