بازی نهنگ آبی چیست؟ Persian

بازی نهنگ آبی چیست؟ 50 روز چالش (بازی خودکشی) دانلود و نصب

اطلاعات در مورد بازی نهنگ آبی

نهنگ آبی یک بازی محبوب است که توسط بسیاری از مردم در بسیاری از کشورهای مختلف مانند هند، چین، شیلی، کنیا، اروگوئه، ونزوئلا، برزیل، روسیه و غیره بازی شده است. این بازی است که در مجموع 50 سطح وجود دارد که یکی باید برنده بازی چالش نهنگ آبی شود.

یک مدیر بازی نهنگ آبی وجود دارد که هر وظیفه ای را در پایان هر تکمیل کار انجام می دهد. این در مجموع 50 سطح است و پس از اتمام هر کار، مشکل بازی بهبود می یابد.

لازم است که همه بدانند که این بازی نهنگ آبی دارای مواردی از موارد خودکشی است و سازماندهی آن توسط پلیس دستگیر شده است، زیرا بازی ساخته شده است که برای تمیز کردن یا کشتن افرادی که ارزش جامعه ندارند، انجام شود.

بازی نهنگ آبی شما را پس از تکمیل بازی کامل 100 امتیاز می دهد. مردم باید کارهای خطرناک زیادی انجام دهند که زندگی آنها می تواند در منطقه خطر باشد.

این بازی نهنگ آبی کارهای زیادی را انجام می دهد مانند تماشای فیلم ها در شب، رفتن به گورستان در شب و گرفتن Selfies، بیدار شدن در شب، گوش دادن به موسیقی و در آخر از سطح 50 مردم برای خودکشی انجام شده است. مردم باید از این بازی دور بمانند و باید ایمن باشند زیرا این بازی زندگی مردم را خراب می کند و سپس شخص را به خودکشی می اندازد.

مردم همچنین می گویند که باید برنامه کاربردی داده شده توسط مدیر را بر روی تلفن های هوشمند خود نصب کنند، و بسیاری از افراد دیگر می گویند که از طریق سیستم های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، نمایش مشخصات عمومی که توسط آن مدیر می تواند با اطلاعات شخصی شما ارتباط برقرار کند .

تعداد زیادی از مردم در بسیاری از کشورها مانند روسیه، هند، چین، شیلی، برزیل، بلغارستان، اروگوئه، آرژانتین، ونزوئلا و غیره جان خود را از دست دادند. در روسیه، با توجه به این بازی آبی نهنگ، به علت موارد خودکشی، حدود 130 نفر جان خود را از دست دادند.

علائمی که کودک شما در حال بازی نهنگ آبی (بازی خودکشی)

دولت اقدامات خود را در مورد برگزار کننده این بازی نهنگ آبی انجام داده و توسط پلیس دستگیر شده است. در حال حاضر دولت تلاش می کند این بازی نهنگ آبی را ممنوع کرده و همچنین تمام APK بازی نهنگ آبی را از تمام وب سایت ها حذف کند تا اطمینان حاصل شود هیچکس نمی تواند این بازی نهنگ آبی را در هر کشوری بازی کند.

بنابراین قوانین و مقررات شدید توسط دولت برای ریشه کن کردن بازی از همه جا از تمام وب سایت ها ساخته شده است. برای والدین ضروری است که کودک خود را محافظت کرده و اجازه ندهید فرزند خود بازی نهنگ آبی را انجام دهد.

والدین باید همیشه کودک را درباره فعالیت های انجام شده و همچنین رفتار خودشان بررسی کنند. مردم باید با اطفالشان درباره همه چیز تحقیق کنند.

آنها باید با فرزندشان در ارتباط باشند که درباره موضوعات مختلف و فعالیت های روزمره آنها با والدین می توانند درباره فعالیت های کودک بدانند. بنابراین والدین باید فرزندان خود را از بازی نهنگ آبی دور نگه دارند و در صورت لزوم می توانند با پلیس تماس بگیرند یا به روانپزشک مراجعه کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *