Co je Blue Whale Game? Czech

Co je Blue Whale Game? 50 Days Challenge (sebevražedná hra) stáhnout a nainstalovat

Informace o hru Blue Whale

Modrá velryba je populární hra, kterou hrají spousta lidí v mnoha různých zemích, jako je Indie, Čína, Chile, Keňa, Uruguay, Venezuela, Brazílie, Rusko atd. Je to hra, kde je celkem 50 úrovní, musí dokončit vyhrát hru Blue Whale Challenge.

K dispozici je administrátor hry Blue Whale, která vám poskytuje každý úkol na konci každého dokončení úkolu. Má celkem 50 úrovní a po každém dokončení úlohy obtížnost Game vylepšuje.

Je důležité, aby každý věděl, že tato hra s modrým velrybem má mnoho případů sebevraždy a jeho pořadatel byl zatčen policií, neboť hra je určena k vyčištění nebo zabíjení lidí, kteří pro společnost nemají žádnou hodnotu.

Modrá velryba vám poskytuje 100 bodů po dokončení celé hry. Lidé musí dělat spoustu nebezpečných úkolů, jimiž může být jejich život v ohrožené zóně.

Tato hra Modrá velryba poskytuje mnoho úkolů, jako je sledování filmů v noci, jít do Cemeteries v noci a užívání Selfies, probuzení v noci, poslech hudby a na poslední 50. úrovni jsou lidé spáchá sebevraždu. Lidé by měli zůstat daleko od této hry a měli by být v bezpečí, protože tato hra zničuje život lidí a následně způsobuje sebevraždu.

Lidé také říkají, že musí nainstalovat Aplikace administrátora na svých smartphonech a řada dalších lidí říká, že je to prostřednictvím platformy sociálních médií, jako je Facebook, Instagram, pomocí které může správce kontaktovat vaše osobní údaje .

Existuje mnoho lidí, kteří zemřeli v mnoha zemích, jako je Rusko, Indie, Čína, Chile, Brazílie, Bulharsko, Uruguay, Argentina, Venezuela atd. V Rusku zemřelo téměř 130 lidí kvůli případům sebevraždy tím, že hrálo hru Blue Whale.

Příznaky, že vaše dítě hraje modrou velrybu (sebevražedná hra)

Vláda podnikla kroky vůči organizátorovi hry Blue Whale a byla zatčena policií. Vláda se nyní pokouší zakázat tuto hru modrých velryb a také odstranit celý soubor APK hry Modrá velryba ze všech webových stránek, aby zajistila, že nikdo nebude moci hrát hru Blue Whale v kterékoli zemi.

Státní pravidla a pravidla byla učiněna vládou, aby odstranila hru ze všech stran z webových stránek. Je nezbytné, aby všichni rodiče chránili své dítě tím, že nechá své dítě hrát hru Blue Whale.

Rodiče by měli vždy zkontrolovat dítě o činnostech, které vykonává, a také o svém chování. Lidé by měli se svými dětmi výslechnout o všem.

Měli by být v kontaktu se svým dítětem, aby s nimi diskutovali o různých tématech a jejich každodenních činnostech, díky kterým mohou rodiče vědět o aktivitách dítěte. Takže rodiče by měli své dítě držet mimo hru Blue Whale, a pokud to bude požadováno, může také zavolat policii nebo jít do psychiatra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *