Čo je hra Blue Whale? Slovak

Čo je hra Blue Whale? 50 dní Challenge (samovražedné hry) Stiahnuť a inštalovať

Informácie o hry Blue Whale

Modrá veľryba je populárna hra, ktorú hrajú veľa ľudí v mnohých krajinách, ako je India, Čína, Čile, Keňa, Uruguaj, Venezuela, Brazília, Rusko atď. Je to hra, kde je celkovo 50 úrovní, musí dokončiť vyhrať hru Blue Whale Challenge.

K dispozícii je administrátor hry Blue Whale, ktorá vám poskytuje každú úlohu na konci každej úlohy. Má celkovo 50 úrovní a po každom dokončení úlohy obtiažnosť Game vylepšuje.

Je dôležité, aby všetci vedeli, že táto hra s modrými veľrybami má veľa prípadov samovraždy a jej organizátora bola zatknutá políciou, pretože je to hra, ktorá je určená na vyčistenie alebo zabíjanie tých ľudí, ktorí nemajú pre spoločnosť žiadnu hodnotu.

Hra Blue Whale vám poskytne 100 bodov po dokončení celej hry. Ľudia musia robiť veľa nebezpečných úloh, ktorými môžu byť ich život v nebezpečnej zóne.

Táto hra Modrá veľryba poskytuje veľa úloh, ako je sledovanie filmov v noci, chodenie na cintoríny v noci a vezenie Selfies, prebudenie v noci, počúvanie hudby a na poslednej 50. úrovni sú ľudia spáchaní samovraždy. Ľudia by sa mali držať mimo tejto hry a mali by byť v bezpečí, pretože táto hra zničuje život ľudí a potom spôsobuje, že osoba sa samovražda.

Ľudia tiež hovoria, že musia nainštalovať aplikáciu, ktorú administrátor nainštaluje na svojich smartfónoch a mnohí ďalší ľudia zistia, že je to prostredníctvom spoločenských mediálnych platforiem, ako je Facebook, Instagram, pomocou ktorého sa môže správca dostať do kontaktu s vašimi osobnými informáciami ,

V mnohých krajinách, ako napríklad v Rusku, Indii, Číne, Čile, Brazílii, Bulharsku, Uruguaji, Argentíne, Venezuele, atď. V Rusku zomrelo v dôsledku prípadov samovraždy takmer 130 ľudí.

Príznaky, že vaše dieťa hrá Modrá veľryba (samovražedná hra)

Vláda podnikla kroky voči organizátorovi tejto hry Blue Whale a bol zatknutý políciou. Vláda sa teraz pokúša zakázať túto hru pre modrú veľrybu a tiež odstrániť všetky APK hry Blue Whale zo všetkých webových stránok, aby zabezpečila, že nikto nebude môcť hrať túto hru Blue Whale v ktorejkoľvek krajine.

Takže prísne pravidlá a predpisy boli prijaté vládou na odstránenie hry zo všetkých stránok zo všetkých strán. Je nevyhnutné, aby všetci rodičia chránili svoje dieťa tým, že nechajú svoje dieťa hrať hru Blue Whale.

Rodičia by mali Dieťa vždy skontrolovať o činnostiach, ktoré vykonávajú, a tiež o vlastnom správaní. Ľudia by mali so svojimi deťmi vypočúvať všetko.

Mali by byť v kontakte s ich dieťaťom, aby s nimi diskutovali o rôznych témach a každodenných aktivitách, prostredníctvom ktorých môžu rodičia vedieť o činnostiach dieťaťa. Takže rodičia by mali odložiť svoje dieťa z hry Blue Whale a ak je to potrebné, potom môže tiež zavolať políciu alebo ísť na psychiatra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *