Co to jest gra Blue Whale? Polish

Co to jest gra Blue Whale? 50 Days Challenge (Suicide Game) Pobierz i zainstaluj

Informacje o grze Blue Whale

Blue Whale to popularna gra, w którą grają dużo osób w wielu krajach, takich jak Indie, Chiny, Chile, Kenia, Urugwaj, Wenezuela, Brazylia, Rosja itd. Jest to gra, w której znajduje się łącznie 50 poziomów, które musi się zakończyć, aby wygrać turniej Challenge Blue Whale Challenge.

Jest administratorem gry Blue Whale, która zapewnia wszystkie zadania po zakończeniu każdego zadania. Ma w sumie 50 poziomów i po każdym zakończeniu zadania, trudność programu Game Enhances.

Ważne jest, aby wszyscy wiedzieli, że ta gra Blue Whale ma wiele przypadków Suicide, a jej organizator został aresztowany przez Policję, ponieważ jest to gra służąca do czyszczenia lub zabicia tych osób, które nie mają wartości dla Towarzystwa.

Blue Whale Game zapewnia 100 punktów po ukończeniu całej gry. Ludzie muszą wykonywać wiele niebezpiecznych zadań, dzięki którym ich życie może być w strefie zagrożenia.

Ta gra Blue Whale dostarcza wielu zadań, takich jak Oglądanie filmów w nocy, przechodzenie do cmentarzy w nocy i podejmowanie Selfies, budząc się w nocy, słuchanie muzyki i na ostatnim poziomie 50-go poziomu popełnia się samobójstwo. Ludzie powinni trzymać się z daleka od tej gry i być bezpieczni, ponieważ gra zrujnowuje życie ludzi, a następnie zmusza do samobójstwa.

Ludzie twierdzą też, że muszą zainstalować aplikację podaną przez administratora na swoich smartfonach, a wielu innych informuje, że za pośrednictwem platform Social Media, takich jak Facebook, Instagram, za pomocą których Administrator może się skontaktować z Twoimi informacjami osobistymi .

Jest wielu ludzi, którzy zmarli w wielu krajach, takich jak Rosja, Indie, Chiny, Chile, Brazylia, Bułgaria, Urugwaj, Argentyna, Wenezuela itd. W Rosji prawie 130 osób zmarło z powodu przypadków Suicide, grając w tę niebieską grę wielorybniczą.

Objawy, że Twoje dziecko gra na niebieskim wielorybie (gra o samobójstwo)

Rząd podjął działania na rzecz organizatora tej Blue Whale Game i został aresztowany przez policję. Rząd próbuje zakazać tej gry w Blue Whale, a także usunąć wszystkie APK z gry Blue Whale na wszystkich stronach internetowych, aby nikt nie mógł zagrać w tę grę Blue Whale w dowolnym kraju.

Rządy rządziły tak surowymi zasadami i regułami, aby wyeliminować grę z wszędzie ze wszystkich stron internetowych. Ważne jest, aby wszystkie rodzice chronili swoje dziecko, nie pozwalając dziecku na grę Blue Whale.

Rodzice powinni zawsze sprawdzać Dziecko dotyczące czynności, które wykonują, a także o własnym zachowaniu. Ludzie powinni przesłuchiwać swoje dzieci o wszystkim.

Powinni oni być w kontakcie ze swoim dzieckiem, aby omawiać z nimi różne tematy i codzienne czynności, dzięki którym rodzice mogą wiedzieć o działaniach Dziecka. Rodzice powinni sprawić, aby ich Dziecko trzymało się z daleka od Gry Błękitnego Wieloryba, a jeśli to konieczne, można również zadzwonić do Policji lub udać się do Psychiatry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *