Kas ir zilā vaļu spēle? Latvian

Kas ir zilā vaļu spēle? 50 dienu izaicinājums (pašnāvības spēle) Lejupielādēt un instalēt

Informācija par Blue Whale spēli

Zilais vails ir populāra spēle, kurā spēlē daudz cilvēku dažādās valstīs, piemēram, Indijā, Ķīnā, Čīlē, Kenijā, Urugunijā, Venecuēla, Brazīlijā, Krievijā utt. Tas ir spēle, kurā kopā ir 50 līmeņi, no kuriem viens ir jāaizpilda, lai uzvarētu zilā vaļa izaicinājuma spēli.

Ir Blue Whale spēles administrators, kas katru uzdevumu pabeidz katram uzdevumam. Kopumā ir 50 līmeņi, un pēc katra uzdevuma pabeigšanas Game Game uzlabojas.

Ir svarīgi, lai ikviens zinātu, ka šai zilās vaļu spēlei ir daudzas pašnāvības lietas, un tās rīkotājs ir apcietinājis policija, jo tā ir spēle, kas paredzēta, lai attīrītu vai nogalinātu tos cilvēkus, kuriem nav vērtības sabiedrībai.

Zilā Whale Game nodrošina 100 punktus pēc spēles pabeigšanas. Cilvēkiem ir jādara daudz bīstamu uzdevumu, lai viņu dzīve varētu būt bīstamajā zonā.

Šī Zilā Whale spēle sniedz daudzus uzdevumus, piemēram, Filmas skatīšanās naktī, Dodoties uz kapiem naktī un uzņemot Selfies, Uzmosties naktī, klausoties mūziku un 50. līmeņa beigās cilvēki tiek izdarīti pašnāvniecībai. Cilvēkiem jāpaliek prom no šīs spēles un viņiem vajadzētu būt drošiem, jo ​​šī spēle sagrauj cilvēku dzīvi un pēc tam padara cilvēku pašnāvību.

Cilvēki arī saka, ka viņiem ir jāinstalē lietojumprogramma, kuru administrators sniedz savos viedtālruņos, un daudzi citi cilvēki apgalvo, ka ar sociālo mediju platformām, piemēram, Facebook, Instagram, ar kuru administrators var sazināties ar jūsu personisko informāciju .

Daudzās valstīs, piemēram, Krievijā, Indijā, Ķīnā, Čīlē, Brazīlijā, Bulgārijā, Urugunijā, Argentīnā, Venecuēla utt., Ir daudz cilvēku. Krievijā gandrīz 130 cilvēku nomira pašnāvību gadījumu dēļ, spēlējot šo zilās vaļu spēli.

Simptomi, ka jūsu bērns spēlē zilu vaļu (pašnāvības spēle)

Valdība ir pieņēmusi rīcību šīs zilās vaļu spēles organizētājam un viņu arestēja policija. Valdība šobrīd mēģina aizliegt šo Zilā vaļa spēli un arī noņemt no visas tīmekļa vietnes visus Zilā vaļa spēles APK, lai neviens nevarētu atskaņot šo Zilā Vaļa spēli jebkurā valstī.

Tādējādi valdība izteica Stingrus noteikumus un noteikumus, lai iznīcinātu Game no visur no visām tīmekļa vietnēm. Visiem Vecākiem ir svarīgi aizsargāt savu bērnu, neļaujot savam bērnam spēlēt zilās vaļu spēli.

Vecākiem vienmēr jāpārbauda Bērns par darbībām, kuras viņi veic, un arī par savu uzvedību. Cilvēkiem būtu jāpārtrauc savi bērni par visu.

Viņiem jāsazinās ar viņu bērnu par viņu apspriešanos par dažādām tēmām un to ikdienas aktivitātēm, ar kurām vecāki var uzzināt par Bērna aktivitātēm. Tāpēc vecākiem būtu jādod bērns apturēt prom no zilās vainas spēles un, ja nepieciešams, tad var arī zvanīt policijai vai doties uz psihiatru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *