Kas yra Blue Whale žaidimas? Lithuanian

Kas yra “Blue Whale” žaidimas? 50 dienų iššūkis (savižudybių žaidimas) Atsisiųskite ir įdiekite

Informacija apie “Blue Whale” žaidimą

“Blue Whale” yra populiarus žaidimas, kurį žaidžia daugybė žmonių iš įvairių šalių, tokių kaip Indija, Kinija, Čilė, Kenija, Urugvajus, Venesuela, Brazilija, Rusija ir tt Tai žaidimas, kuriame yra iš viso 50 lygių, iš kurių vienas turi užbaigti laimėti “Blue Whale Challenge” žaidimą.

Yra “Blue Whale” žaidimo administratorius, kuris kiekvieną užduoties pabaigoje pateikia kiekvieną užduotį. Jis turi iš viso 50 lygių ir po kiekvieno užduoties užbaigimo, Žaidimo sudėtingumas gerėja.

Kiekvienas turi žinoti, kad šis “Blue Whale” žaidimas turi daugybę savižudybių atvejų, o jo organizatorių policija sulaikė, nes tai yra Žaidimas, kuriuo siekiama išvalyti ar nužudyti tuos žmones, kurie neturi vertės visuomenei.

“Blue Whale Game” suteiks 100 taškų, kai atliksite visą žaidimą. Žmonės turi atlikti daugybė pavojingų užduočių, kuriomis jų gyvenimas gali būti pavojingoje zonoje.

Šis “Blue Whale” žaidimas teikia daugybę užduočių, tokių kaip “Filmų peržiūra naktį”, “Atvykstant į kapines naktį” ir “Kūrybinės savimonės”, “Nakties pabudimas”, “Muzikos klausymasis” ir “50-ojo lygio” pabaigoje žmonės daro savižudybę. Žmonės turėtų likti nuošalyje nuo šio žaidimo ir turėtų būti saugūs, nes šis žaidimas sugriauna žmonių gyvenimą ir paskatina žmogų nusižudyti.

Žmonės taip pat sako, kad turi įdiegti Administratoriaus pateiktą paraišką savo “Smartphone” programoje, o daugelis kitų žmonių teigia, kad per “Social Media” platformas, tokias kaip “Facebook”, “Instagram”, per kuriuos administratorius gali susisiekti su jūsų asmenine informacija .

Yra daug žmonių, kurie mirė daugelyje šalių, tokių kaip Rusija, Indija, Kinija, Čilė, Brazilija, Bulgarija, Urugvajus, Argentina, Venesuela ir kt. Rusijoje beveik 130 žmonių mirė dėl savižudybių atvejų žaisdami šį “Blue Whale” žaidimą.

Simptomai, kuriuos vaikas žaidžia mėlyną bangą (savižudybės žaidimas)

Vyriausybė ėmėsi veiksmų dėl šio “Blue Whale” žaidėjo organizatoriaus ir jis buvo areštuotas policijos. Vyriausybė dabar bando uždrausti šį “Blue Whale” žaidimą ir pašalinti visus “Blue Whale” žaidimo APK iš visų tinklalapių, kad niekas negalėtų žaisti šioje “Blue Whale” žaidime bet kurioje šalyje.

Taigi Vyriausybė nustatė griežtas taisykles ir taisykles, kad išnaikintų žaidimą iš visų interneto svetainių. Visiems tėvams svarbu apsaugoti savo vaikus, neleidžiant vaikui žaisti “Blue Whale” žaidimą.

Tėvai visada turėtų tikrinti Vaikų apie savo veiklą ir apie savo elgesį. Žmonės turėtų rūpintis savo vaikais apie viską.

Jie turėtų palaikyti ryšį su savo vaiku, kad su jais būtų diskutuojama apie įvairias temas ir jų kasdienes veiklas, kurių metu tėvai galėjo sužinoti apie Vaiko veiklą. Taigi Tėvai turėtų užkirsti kelią vaikui nuo “Blue Whale” žaidimo ir, jei reikia, taip pat gali skambinti policijai arba kreiptis į psichiatrą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *