Mavi Balina Oyunu Nedir? Turkish

Mavi Balina Oyunu Nedir? 50 Days Challenge (Suicide Game) İndirme ve Yükleme

Mavi balina oyunu hakkında bilgi (Blue Whale Game)

Blue Whale, Hindistan, Çin, Şili, Kenya, Uruguay, Venezuela, Brezilya, Rusya vb. Birçok farklı ülkede oynanan popüler bir oyundur. Toplam 50 Leveli olan bir oyundur. Blue Whale Challenge Game’i kazanmak için tamamlamak zorundadır.

Her görevin tamamlanmasının ardından her görevi size sunan Blue Whale Game’in bir yöneticisi var. Toplam 50 seviye vardır ve her görevin tamamlanmasından sonra Oyunun güçlüğü artar.

Herkesin bu Mavi Balina Oyununun birçok İntihar olgusuna sahip olduğunu ve düzenleyicisini Polise tutuklamış olduğu gibi Topluluğa değer vermeyen kişileri temizlemek veya öldürmek için yaptıklarını bilmek çok önemlidir.

Mavi Balina Oyunu, Tüm Maçı tamamladıktan sonra size 100 puan sağlar. İnsanlar hayatlarının tehlikeli bölgelerde olabilmesi için çok tehlikeli görevler üstlenmelidir.

Bu Mavi Balina Oyunu, Geceleri Film İzlemek, Gece Mezarlara Gidiş ve Selfies Alma, Gece Uyanma, Müzik Dinleme ve 50. Yüzyılın Sonunda insanların intihar etmesi gibi birçok görev sunar. İnsanlar bu Oyundan uzak durmalı ve bu Oyun halkın hayatını mahvettikleri ve daha sonra kişiyi intihar ettikleri için güvende olmalısınız.

İnsanlar ayrıca, Yöneticinin verdiği Smartphone’lara Başvuru uygulamasını yüklemek zorunda olduklarını söylüyorlar ve birçok kişi, Facebook, Instagram gibi Sosyal Medya Platformları’ndan geçtiğini söylüyor ve Instagram, Yönetici’nin kişisel bilgilerinizle iletişim kurabilmesine olanak tanıyor. .

Rusya, Hindistan, Çin, Şili, Brezilya, Bulgaristan, Uruguay, Arjantin, Venezuela gibi pek çok ülkede ölen birçok kişi var. Rusya’da yaklaşık 130 kişi, bu Mavi Balina Oyununu oynayarak İntihar davaları nedeniyle hayatını kaybetti.

Çocuğunuzun Oynadığı Semptomlar Blue Whale (Suicide Game)

Hükümet, bu Mavi Balina Orkestrası organizatörü üzerinde harekete geçti ve Polis tarafından tutuklandı. Hükümet, şimdi bu Mavi Balina Oyunu’nu yasaklamaya ve ayrıca herhangi bir ülkede bu Mavi Balina Oyununu kimsenin oynayamamasını sağlamak için, Web Sitelerinden Mavi Balina Oyununun tüm APK’sını kaldırmaya çalışıyor.

Dolayısıyla, Hükümet tarafından Oyun’u tüm Web sitelerindeki her yerden ortadan kaldırmak için katı kurallar ve düzenlemeler yapılmıştır. Tüm Velilerin Çocuğunu Mavi Balina Oyunu oynamalarına izin vermemekle Çocuklarını korumaları esastır.

Ebeveynler, çocuğunu, yaptıkları etkinlikler ve ayrıca kendi Davranışları hakkında daima kontrol etmelidir. İnsanlar her şey hakkında Çocukları ile soruşturmalıdır.

Anne-babaların Çocuğun faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için çeşitli konularda ve günlük aktiviteler hakkında onlarla görüşmelerinde Çocuklarıyla temas halinde olmalıdırlar. Bu nedenle Ebeveynler, Çocuklarını Mavi Balina Oyunlarından uzakta tutmalı ve gerekirse Polisi arayabilir veya Psikiyatriste başvurabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *