Mis on Blue Whale mäng? Estonian

Mis on Blue Whale mäng? 50 päeva väljakutse (enesetapu mäng) Laadige alla ja installige

Teave Blue Whale mängu kohta (Blue Whale Game)

Sinine Whale on populaarne mäng, mida mängivad palju inimesi paljudes erinevates riikides nagu India, Hiina, Tšiili, Keenia, Uruguay, Venezuela, Brasiilia, Venemaa jne. See on mäng, kus on kokku 50 taset, millest üks peab lõpetama, et võita Blue Whale Challenge Game.

On olemas Blue Whale mängu administraator, mis annab teile iga ülesande iga ülesande lõppedes. Sellel on kokku 50 taset ja pärast iga ülesande täitmist muutub mängu raskus.

On oluline, et kõik teaksid, et sellel Blue Whale mängul on palju enesetapujuhtumeid ja selle korraldaja on politsei arreteerinud, kuna see on Mäng, mille eesmärk on puhastada või tappa need inimesed, kellel ei ole ühiskonnale väärtust.

Blue Whale mäng pakub 100 punkti pärast kogu mängu täielikku lõpetamist. Inimesed peavad tegema palju ohtlikke ülesandeid, mille kaudu nende elu võib olla ohualas.

See Blue Whale mäng pakub mitmeid ülesandeid, nagu näiteks filmi vaatamine öösel, kalmistute öösel käimine ja eneseteostuse võtmine, öösel ärkamine, muusika kuulamine ja 50. taseme lõpus inimesed teevad enesetapu. Inimesed peaksid sellest mängust eemal hoidma ja peaksid olema ohutud, kuna see mäng hävitab inimeste elu ja seejärel paneb inimese enesetapu.

Inimesed ütlevad ka, et nad peavad oma nutitelefonides administraatori poolt antud rakenduse installima ja paljud teised ütlevad, et see toimub sotsiaalmeedia platvormide kaudu nagu Facebook, Instagram, mille abil saab administraator suhelda teie isikliku teabega .

Paljudes riikides nagu Venemaa, India, Hiina, Tšiili, Brasiilia, Bulgaaria, Uruguay, Argentina, Venezuela jne on hukkunud palju inimesi. Venemaal suri suitsiidi juhtumite tõttu selle sinise vaalamängu tõttu ligi 130 inimest.

Sümptomid, et teie laps mängib sinist vaalat (enesetapu mäng)

Valitsus on võtnud meetmeid selle Blue Whale mängu korraldajale ja politsei arreteeris. Valitsus püüab nüüd keelata selle Blue Whale mängu ja ka eemaldada kogu Blue Whale mängu APK kõikidest veebisaitidest, et tagada, et keegi ei suuda seda Blue Whale mängida igas riigis.

Nii et Valitsus tegi ranged reeglid ja eeskirjad mängu igasse veebisaiti kõikjalt. Kõigil vanematel on oluline, et lapsed oma lapsi ei jäta, jättes oma lapse mängima sinise vaalu mängu.

Vanemad peaksid alati kontrollima Lapsi tegevustest ja oma käitumisest. Inimesed peaksid kõik oma lastega küsitlema.

Nad peaksid oma lapsega suhtlema, et arutada nendega erinevaid teemasid ja nende igapäevast tegevust, mille kaudu vanemad saavad teada lapse tegevuse kohta. Nii et lapsevanemad peaksid oma lapse eemale Blue Whale mängust eemal ja vajadusel saab ka helistada politsei või minna psühhiaater.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *